Menu
IDIOMA:

Monica Badia

monica.badia@trilope.cat

Producció

Carles Berga

carles@trilope.cat

Escenografia

Vinyet Martínez

vinyet@trilope.cat

Cap de producció

Anna Trillas

anna@trilope.cat

Gestió de mitjans

Cristina Estarelles

cristina@trilope.cat

Direcció

Albert Ruiz

albert@trilope.cat

Director d'Art

David Estarelles

david@trilope.cat

Comptabilitat

Susana Roca

susana@trilope.cat

Regidoria

Àlex Casabò

alex@trilope.cat

Disseny

equip trilope

“D’ençà que vaig fundar Trílope ja han passat 10 anys. Era jove, no tant com ara! La meva formació provenia del món artístic i la meva trajectòria professional de la producció teatral.

Tot plegat ha estat determinant per a què l’equip de Trílope estigui format per escenògrafs, directors d’escena i productors. Aquest és el nostre fet diferencial i el full de ruta que establim en tots els esdeveniments.”

Cultura, bellesa i criteri

Cristina Estarelles
Fundadora Trílope